Aşağıdaki örenekler arama motoruna girilen geçerli girdileri gösterir

Laptop modeliNe girilmelidir

Lenovo Thinkpad EDGE 14Lenovo 14

Acer aspire 5738Acer 5738

Sony Vaio SVE1111M1ESony SVE11

Samsung NP350E5C-A05PLSamsung NP350E5C

Dell Inspiron 17RDell 17R

Toshiba Satellite L850-B206Toshiba L850

Asus EEE PC 1001HAAsus 1001HA

DELL MINI 9DELL 9

Fujitsu-Siemens Amilo A1451Fujitsu A1451

Packard Bell iPower GX-MPackard GX-M

Acer Aspire ONE ZG5Acer ZG5

Problem yaşıyorsanız lütfen iritibata geçiniz

Hakkımızda

 

Birkaç yıldır diz üstü bilgisayar ,notebook, netbook, tablet ve masaüstü bilgisayar gibi çeşitli elektronik aletlerin klavye tuşlarının tek olarak satışında uzmanlaşıyoruz. Hizmet kalitesi ve büyük olasılıkla dünyanın en geniş tek tuş için üretilmiş klavye veri tabanını barındarmamız sayesinde Avrupa pazarında kendi sektöründe lider konumdayız. Herşeyden önce, müşteri memnuyetini ön planda tuttuğumuzdan bizim için önemli olanlar:

PROFESYONEL DANIŞMANLIK – Çalışanlarımızın özellikleri profesyonellik, açıklık ve bağlılıktır. Eğeraklınıza takılan herhangi bir şey ya da sorunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçin, mutlaka klavyenize uygun tuşu seçmek için elimizden geleni yapacağız.

TASARRUF – Servisimiz sayesinde zamandan ve paradan tasarruf edersiniz.

Zaman- bilgisayarınızı birkaç günlüğüne servise vermeden, yerinizden bile kalkmadan siparişiniz veriyor ve kolayca kendiniz klavyenizdeki eksik tuşu tamamlıyorsunuz. Siparişinizi çabucak tamamlamak için elimizden gelen her türlü çabayı gösteriyoruz.

KOLAYLIK – Bizimle nasıl iletişim kuracağınızı kendiniz seçebilirsiniz. E-mail, skype, telefon,gadugadu,whatsAPP ya da facebook ile bizimle irtibat kurabilirsiniz. Aldığınız ürününün ödemesini PayPal, Skrill ya da banka havalesi ile gerçekleştirebilirsiniz.

.