Aşağıdaki örenekler arama motoruna girilen geçerli girdileri gösterir

Laptop modeliNe girilmelidir

Lenovo Thinkpad EDGE E120E120

Acer aspire 57385738

Sony Vaio SVE1111M1ESVE11

Samsung NP350E5C-A05PLNP350E5C

Dell Inspiron 17R17R

Toshiba Satellite L850-B206L850

Asus EEE PC 1001HA1001HA

DELL MINI 10181018

Fujitsu-Siemens Amilo A1451A1451

Packard Bell iPower GX-MGX-M

Acer Aspire ONE ZG5ZG5

Problem yaşıyorsanız lütfen iritibata geçiniz

İPTAL BİLDİRİSİ

Antlaşma iptali hakkı


Mevcut mevzuata göre, müşteri herhangi bir sebep göstermeksizin 14 gün içinde bu sözleşmeden çekilme hakkına sahiptir. 14 gün, teslim tarihinden itibaren başlar. Müşterinin kendisi ya da göstermiş olduğu başka bir şahıs tarafından teslim alınan ürünlerde, teslim tarihinden sonraki 14 gün sonunda, sözleşme iptal hakkı ortadan kalkar.

Satış sözleşmesinden çekilme hakkını kullanabilmek için, Müşteri kesinlikle yazılı bir biçimde bu kararını Mağazaya bildirmek zorundadır. Müşteri bu işlemi mail yoluyla gerçkleştirebilir ve iptal hakkı süresine dikkat etmelidir. Müşterinin ek bir belge doldurmasına gerek yoktur.

Mağaza geri gönderimlerde, ödeme yapılacak miktarı ürünler mağazaya ulaşıncaya ya da müşteri tarafından geri gönderildiğinin teyitini alıncaya kadar dondurabilir. Müşteri iptal durumunda mağazayı hemen biigilendirmeli, elindeki ürünü mimkün olduğunca çabuk geri göndermeli ve bu süre 14 günü geçmemelidir. Müşteri elindeki ürünü şu adrese geri göndermelidir:

ZWROTY I WYMIANY
Klawiszedolaptopa.pl Milek Krzysztof
ul. Gogolińska 4E
47-100 Strzelce Opolskie
 
Müşteri geri göndermenin direkt masraflarından sorumludur (paketleme ve Mağazaya nakliye masrafı)

Müşteri sadece alınan ürününün tabiatı, özellikleri ve fonksiyonu dışında kullanımdan doğan değer kaybından sorumludur.

14 gün içerisinde ürün iade talebinde bulunulup satış sözleşmesinin iptali halinde Mağaza ürün ve müşteriye sevkiyat ücretlerini geri öder (mağazanın önerdiği en ucuz gönderme metodu haricindeki bir yöntemin seçilmesiyle oluşan müşteri kaynaklı ek masraflar hariç). Mağazı para iadesini Müşteri farklı bir öneride bulunmadığı takdirde verilmiş olan banka hesap numarasına ya da Paypal hesabına yapar- hiç bir seçenekte para iadesi için müşteriden herhangi bir ücret talep edilmez.