Aşağıdaki örenekler arama motoruna girilen geçerli girdileri gösterir

Laptop modeliNe girilmelidir

Lenovo Thinkpad EDGE E120E120

Acer aspire 57385738

Sony Vaio SVE1111M1ESVE11

Samsung NP350E5C-A05PLNP350E5C

Dell Inspiron 17R17R

Toshiba Satellite L850-B206L850

Asus EEE PC 1001HA1001HA

DELL MINI 10181018

Fujitsu-Siemens Amilo A1451A1451

Packard Bell iPower GX-MGX-M

Acer Aspire ONE ZG5ZG5

Problem yaşıyorsanız lütfen iritibata geçiniz

Yönetmelik

I. Genel Hükümler

1. Bu yönetmelik aşağıda detayları verilen şirket tarafından sunulan ürünlerin satış sözleşmesinin ayrılmaz bir paçasıdır:

Klawiszedolaptopa.pl Milek Krzysztof
ul. Gogolińska 4E
47-100 Strzelce Opolskie
Vergi Numarası: 9910265125
Vergi Kimlik Numarası: 161439805

Şube:

ul. J. Sobieskiego 3
46-061 Źlinice

Banka hesabı: BIC/SWIFT: INGBPLPW
IBAN: PL22 1050 1504 1000 0091 3085 8773

İşyeri kaydını gerçekleştiren organ:Proszkow Belediye Başkanlığı

Ekonomik Faaliyet Kayıt ve Bilgi Giriş Merkezi

2. Satış işlemi internet üzerinden klawiszedolaptopa.pl ve bağlı depolarına siparişi veren, daha sonra müşteri olarak anılacaktır, ile satıcı arasında,daha sonra mağaza olarak anılacaktır, gerçekleşir.
3. Müşteri klawiszedolaptopa.pl Milek Krzysztof şirketi tarafından sunulan her bir ürünün siparişinde yönetmeliği okuyup tanımakla mükelleftir.


II. Kabul ve siparişin gerçekleştirilmesi:

4. Mağaza satışı internet üzerinden gerçekleştirir. Ürünler hakkındaki bilgileri kendi sayfasında yayınlar. Ürünlerin herşey ikin el pazarından gelmektedir: touchespourclaviers.fr , klawiszdolaptopa.pl , klawiszedolaptopa.pl , laptoptaste.de , laptopkey-europe.eu , laptopkeys-europe.eu , singlelaptopkeys.com , laptopkey.eu , tastiperletastiere.it , teclasparateclado.es , www.klavishydlaklaviatury.ru , www.toetsenbordtoetsen.nl , www.pliktra.gr , www.klavyeyetus.web.tr , www.klavesydoklavesnic.cz , www.tangenter.se , www.tastepentrutastatura.ro , www.teclasparateclado.pt.
5. Müşteriden geşen siparişler online mağaza tarafından kabul edilmektedir. Sipariş vermek için herhangi bir hesap açmaya ya da müşteri kaydına gerek yoktur. Müşteri siparişini tamamladıktan sonra siparişin Mağazaya ulaştığını teyit eden bir e-mail alır.
6. Müşterinin sipariş ettiği ürünler, Mağaza ile ürün satış sözleşmesini içerir.
7. Müşteri sipariş verdiğinde şunları bildirir:
a) sipariş edilen ürünü
b) teslimat yöntemini ve teslim adresini
c) ödeme yöntemini
8. Sipariş edilen ürünlerden bazılarının bulunmaması halinde Müşteri sipariş durumu hakkında bilgilendirilir ve Müşteri işlem hakkında karar verir (sadece bulunan parçaların alımı ya da satışın tamamının iptali)
9. Sipariş edilen ürün stokta yoksa ve de temini sağlanamayacaksa, eğer Müşteri farklı bir çözüm sunmaz ise Mağaza 14 (on dört) takvim günü içerisinde Müşteriye verilmiş olan banka hesabı ya da PayPal ile parasını iade eder- her koşulda Müşteri para iadesinde herhangi bir masraf ödemez.


III. Sipariş değişiklikleri:

10. Müşteri işlem bitimine kadar (yani postaya verilmek üzere yola çıkana kadar) siparişte değişiklik yapabilir. Müşteri eğer isterse bu ana kadar siparişini iptal edebilir.


IV. Ürün ve nakliye ücretleri

11. Mağaza internet sayfasında belirtilen ürün fiyatlarına %23 KDV dahildir ve ürünler Polonya zlotisi ya da Euro üzerinden fiyatlandırılmıştır. Verilen fiyatlara nakliye dahi değildir.
12. Verilen her ürün fiyatı, Müşterinin siparişi verdiği anda geçerli olan fiyattır. Birden fazla verilen ürün siparişlerinde birim fiyat düşmektedir. Ayrıntılar için „fiyat listesi” ne bakınız. (http://www.klavyeyetus.web.tr/fiyat-listesi)
13. Sipariş verilen ürün adet ve boyutu ne olursa olsun, nakliye ücreti aynıdır. Ayrıntılar için „nakliye” bölümüne bakınız. (http://www.klavyeyetus.web.tr/nakliye)
14. Bilgisayar servisi tarafından veya 50PLN üzeri verilen siparişlerde, hızlı posta servisi Polonya sınırı içindeki adreslere ücretsizdir, bu nedenle sipariş formundaki adres detayları dikkatli bir şekilde seçilmelidir.


V. Teslim süresi

15.  Ödemesi kayda geçmiş ürünler en geç ertesi gün gönderilir. Saat 14:30’a kadar siparişi verilip ödemesi kayda geçen ürünler aynı gün, Pazar ve Cumartesi günü sipariş edilen ürünler Pazartesi günü gönderilir.
16.  Siparişler Polonya posta servisi, InPost ya da K-EX kurye servisi ile müşteri tarafından verilen adrese teslim edilir.
17. Polonya içerisindeki taslimat yöntem ve süreleri;
a)   Polonya Posta servisi - ekspres posta –sipariş günü+1
b)   kurye firması DPD – sipariş günü +1
c)   Inpost – sipariş günü +5
Avrupa Birliği içersindeki teslimat yöntem ve süreleri;
a)    Polonya Posta servisi:
- sipariş günü +5 Taahhütlü ekspres gönderi (kayıt numarası ile birlikte)
- sipariş günü +5 Normal ekspres gönderi (kayıt numarasız)
Diğer ülkelere teslimat yöntem ve süreleri
a)    Polonya Posta servisi:
- Taahhütlü ekspres gönderi(kayıt numarası ile birlikte) -1-3 hafta,
- Normal ekspres gönderi (kayıt numarasız) 1-3 hafta


VI. Ödeme yöntemleri:

18. Müşteri Polonya içersine gönderilecek olan siparişlerde aşağıdaki ödeme yöntemlerinden birini seçebilir:
a)    Polonya posta servisi ya da K-EX tarafından teslim edilen ürünlerde teslimat anında ödeme mümkündür. Bu seçenekte sözleşme ürün ücretinin teslim anında Müşteri tarafından ödenmesiyle başlar. Bu seçenek yalnızca Polonya içerisinde geçerlidir.
b)    Geleneksel para transferi ya da PayPal. Bu yöntemlerde sözleşme gönderilmiş meblağın Mağaza tarafından hesaplarda doğrulanıp kayıtlara geçmesinden sonra başlar.

18.1 Müşteri Polonya sınırları dışındaki bir yere teslim edilecek ürün için aşağıdaki ödeme yöntemlerinden birini seçebilir:
a)   Geleneksel banka para transferi ya da PayPal


VII. Müşteri Şikayetleri:

19. Müşteri almış olduğu ürün fiziksel olarak arızalı ise şikayet kapsamında talepte bulunma hakkına sahiptir.
Ürünün fiziksel özellikleri antlaşma çerçevesinin dışında olduğu takdirde:
    - ürün sahip olması gereken özelliklere sahip değilse
    - Mağaza ya da ürün reklamı tarafından belirtilen özelliklere sahip değilse
    - Müşterinin ürünün amacına uygun olmadığını sözleşme sırasında ifade etmiş olmasına rağmen Mağaza herhangi bir itirazda bulunmamışsa.
20. Bir arıza durumunda Müşteri şikayetini bildirip aşağıdaki dört eylemden birini talep edebilir:
    - ürünü yenisiyle değiştirmek
    - ürünü tamir ettirmek
    - fiyat indirimi
    - anlaşmanın iptali
Seçim, müşteri tarafından yapılır.
21. Mağaza satılan ürünlerin çıkış tarihinden itibaren 2 yıl içerisinde bulunan arızalarından Müşteriye karşı sorumludur.
Bu süre ikinci el ürünler hariç diğer ürünlerde kısaltılamaz. Mağaza sorumluluğunu ikinci el ürünlerde bir yıla indirir
İlk yıl tespit edilen hasarlarda, Mağaza, ürünün satış anında hasarsız olduğunu ve de hasarın kullanıcı hatasından kaynaklandığını kanıtlamakla yükümlüdür.
Eğer daha sonra bir hasar tespit edilirse ki bu süre teslimattan sonraki 12 ile 24 ay arasındaki süredir, Müşteri bu hasarın teslimat sırasında bulunduğunu kanıtlamak zorundadır.
Eğer müşteri ürün üzerindeki hasar haberdarsa ve de bunu kabul etmişse örneğin bu sebeple fiyat indiriminden yararlanmışsa, Mağaza şikayet sorumluluğu dışında kalır. Bu hasar şikayete konu olmayacaktır fakat pek tabii ürünün kendisi teslim anında farkedilmeyen bir hasar dolayı şikayete konu olabilir.
22. Müşteri tesbit ettiği hasarı bir sene içerisinde bildirnek zorundadır- fakat en iyisi hasarın tespitinden sonra beklemeden haberdar etmektir.
Mağazayı hasardan haberdar etmek için, mümkün olduğu kadar doğru bir şekilde sorunu açıklayan ve isteğinizi belirten bir e-mail atmak yeterlidir.
Şikayetiniz 14 takvim günü içerisinde incelenir.
23. Klawiszedolaptopa.pl Milek Krzysztof tarafından sağlanan hizmetlerle ilgili herhangi bir anlaşmazlık ortak mahkemeler tarafından çözülecektir. Tüketicinin, müşteri şikayetleri ve iddiaları ile ilgilenen Daimi Tüketici Hakem Mahkemesi ile yargıya başvurma hakkı vardır.


24. Mağazada satışı yapılan ürünlerin garantisi yoktur.


VIII. Antlaşma iptali hakkı

25.Mevcut mevzuata göre, müşteri herhangi bir sebep göstermeksizin 14 gün içinde bu sözleşmeden çekilme hakkına sahiptir. 14 gün, teslim tarihinden itibaren başlar. Müşterinin kendisi ya da göstermiş olduğu başka bir şahıs tarafından teslim alınan ürünlerde, teslim tarihinden sonraki 14 gün sonunda, sözleşme iptal hakkı ortadan kalkar.
26. Satış sözleşmesinden çekilme hakkını kullanabilmek için, Müşteri kesinlikle yazılı bir biçimde bu kararını Mağazaya bildirmek zorundadır. Müşteri bu işlemi mail yoluyla gerçkleştirebilir ve iptal hakkı süresine dikkat etmelidir. Müşterinin ek bir belge doldurmasına gerek yoktur.
27. Mağaza geri gönderimlerde, ödeme yapılacak miktarı ürünler mağazaya ulaşıncaya ya da müşteri tarafından geri gönderildiğinin teyitini alıncaya kadar dondurabilir. Müşteri iptal durumunda mağazayı hemen biigilendirmeli, elindeki ürünü mimkün olduğunca çabuk geri göndermeli ve bu süre 14 günü geçmemelidir. Müşteri elindeki ürünü şu adrese geri göndermelidir:

ZWROTY I WYMIANY
Klawiszedolaptopa.pl Milek Krzysztof
ul.Poprzeczna 1/2
47-100 Strzelce Opolskie

Müşteri geri göndermenin direkt masraflarından sorumludur (paketleme ve Mağazaya nakliye masrafı)
Müşteri sadece alınan ürününün tabiatı, özellikleri ve fonksiyonu dışında kullanımdan doğan değer kaybından sorumludur.
28. 14 gün içerisinde ürün iade talebinde bulunulup satış sözleşmesinin iptali halinde Mağaza ürün ve müşteriye sevkiyat ücretlerini geri öder (mağazanın önerdiği en ucuz gönderme metodu haricindeki bir yöntemin seçilmesiyle oluşan müşteri kaynaklı ek masraflar hariç). Mağazı para iadesini Müşteri farklı bir öneride bulunmadığı takdirde verilmiş olan banka hesap numarasına ya da Paypal hesabına yapar- hiç bir seçenekte para iadesi için müşteriden herhangi bir ücret talep edilmez.


IX. kişisel verilerin

29. Kişisel bilgilerin sipariş formunda verilip verilmemesi tamamen isteğe bağlıdır ancak bu bigiler siparişin tamamlanması için gereklidir. Müşteri verdiği kişisel bilgilerine erişebilir ve değiştirebilir.
30. Kişisel veriler 29.08.1997 de çıkarılan ”Kişsel Verilerin Korunması” kanunu (madde 133.fıkra 883) ile üçüncü şahısların erişimine kapalıdır.
31. Gizlilik Politikası hakkında daha fazla bilgi.
32. Kişisel verilerin toplanması 028102/2013 altında KVKGM (Kişisel Verileri Koruma Genel Müfettişliği)’ne rapor edilir.


X. Nihai Hükümler

33. Bu düzenlemedeki hiçbir maddenin tüketici haklarını etkileme maksadı yoktur ve bu şekilde yorumlanamaz. Eğer kanuna uygun olmadığına hükmettiğiniz bir madde varsa, olması gerektiği şekli kanıtlamanız halinde Mağaza, maddeyi kanuna göre yeniden düzenlmeyi kabul eder.

 

çerezler Politikası

Sipariş formunda verilen kişisel bilgiler gönüllü olarak ancak sözleşmeyi gerçekleştirmek için verilir.

Veri yönetici firma:

Klawiszedolaptopa.pl Milek Krzysztof
ul. J. Sobieskiego 3
46-061 Źlinice
NIP: PL9910265125
REGON: 161439805 

Şube:
ul. Chopina 1A/4
47-100 Strzelce Opolskie

İşyeri kaydını gerçekleştiren organ:Proszkow Belediye Başkanlığı

Ekonomik Faaliyet Kayıt ve Bilgi Giriş Merkezi

Kişisel veriler ‘’Kişisel Verilerin Korunması” (133.Madde,883.Fıkra)  ile üçünücü şahısların erişimini engellemek için korunmaktadır.

Kişisel verilerin toplanması 028102/2013 altında KVKGM (Kişisel Verileri Koruma Genel Müfettişliği)’ne rapor edilir.

Sipariş verirken lütfen bunları belirtin:

  1. İsim ve soyisim ya da şirket/kurum ismi – adrese göderimde gerekli
  2. adres (sokak, ev /işyeri numarası, posta kodu ve şehir) –adrese gönderimde gerekli

  3. e-mail – iletişim ve siparişin tamalanmasında gerekli

  4. Telefon numarası- diğer metodlar kullanılamadığında gerekli (taşıyıcı gerek duymaktadır)

Müşterinin şirket için fatura istediği durumlarda lütfen ayrıca şunları belirtiniz:

  1. İsim ve soyisim ya da şirket/kurum ismi – adrese göderimde gerekli
  2. adres (sokak, ev /işyeri numarası, posta kodu ve şehir) –satış makbuzu için gerekli

  3. Vergi numarası - satış makbuzu için gerekli

Sipariş sırasında verilen bilgiler  Klawiszedolaptopa.pl Milek Krzysztof ve aşağıdaki kişiler tarafından aşağıda verilen şekilde kullanılır:  

İsim, soyisim, adres, telefon, e-mail, teslim adresi olarak verilen adres taşıyıcı firmalara irsaliye düzenlenerek aktarılır:
a. K-EX şirketi
b. Polonya Posta Servisi
c. Inpost şirketi

Ödeme seçeneği olarak dışardan bir sistem kullanılması halinde, sitem operatörüne verilen ve de bu sağlayıcı tarafından kaydedilen hiçbir bilgiye kesinlikle Klawiszedolaptopa.pl Milek Krzysztof tarafından erişilemez.

Klawiszedolaptopa.pl Milek Krzysztof  aşağıdaki ödeme operatörleri ile çalışır
a. Przelewy24
b. PayPal

c. Skrill